neděle 29. ledna 2012

Přechod do nového roku

Aneb u nás dochází k několika zásadním změnám které vedou k jistým informacím. A totiž: F8 ART Company se oficiálně přesune pod křídla občanského sdružení a tudíž se stane jistým způsobem společností oficiálnější. Důvod je jednoduchý. Poslední dobou neustále vytváříme nákladnější projekty u kterých se prostě bez pomoci sponzorů neobejdeme. Nic takového ale nelze dělat na jedno propocené triko a je potřeba aby to mělo řád i nějakou kulturu. Z toho důvodu vznikne občanské sdružení pod názvem F8 ART Company o.s..
Nikterak by to nemělo ovlivnit naší tvorbu neboť to by bylo v rozporu s původní myšlenkou která padla při založení tohoto projektu. Stále bude fungovat tvůrčí skupina Petra Smazala která bude mít v tomto roce na svědomí minimálně dva krátké filmy. O ostatních projektech se zatím hovořit nedá neboť jsou ve fázi syrové přípravy.
Pro založení společnosti se rozhodli: Petr Smazal, Martin Dominik Košťálek, Karel Pilný a Kateřina Černá. Předsedou je pak Martin Dominik Košťálek který vlastně zastává post producenta celé nezávislé skupiny. Tajemnice Kateřina Černá naše výborná herečka bude mít navíc na starosti zápis z jednání a veškeré ty procedury které chápe prostě jen její o krapet chytřejší hlavička :). Karel Pilný by rád zachraňoval velryby ale protože mu to klima nedovoluje hodlá se pilně věnovat převážně herectví. Petr Smazal zůstává u svého kormidla a to je scenáristika a občasné režírování.

Žádné komentáře:

Okomentovat