čtvrtek 27. října 2011

FUNEBRAK

1.10.2011 byl dokončen snímek FUNEBRAK. Je to první HD černá komedie PETRA SMAZALA ve které se vrátil ke kořenům amatérského natáčení . Co to znamená ? No prakticky si sám tančil s kamerou , režií , střihem i scénářem . Nicméně pojali jsme to trochu jako Woody Allen a tak se na tvorbě gagů nakonec podíleli všichni herci i štáb přímo na place . Nakonec ale nevznikla příliš humorná story ale spíše odlehčený pohled na smrt jako takovou . Aneb někdo dělá to a druhý zase tamto .
Poprvé se také rozrostla rodina F8 o značnou část komparsistů a narazila na velmi příjemnou spolupráci s Martinem Dominikem Košťálkem který jakožto pravý FUNEBRÁK celý film provázel histrokami , radami a nakonec si ve filmu i zahrál . Díky němu jsme také mohli točit na autentických místech které jsou pro pořádné FUNEBRAKY důležité .
PS : Popel ve scéně kdy si Karel vyklepává tento prevít z vlasů a saka není ve skutečnosti popelem z člověka .Sice byl nejprve nabízený jakýsi popel navíc který zřejmě lidský byl ale nakonec byl z důvodu zachování památky onoho anonyma odmítnut . Popel ve scéně i na fotografiích je tedy z pece rodiny Pilných a nemá s lidskými ostatky co dočinění . Alespoň doufám tedy...

Premiéra : 2.11.2011 na přímou pozvánku + dotočná
Online : 11.11.2011 VIMEO a YOUTUBE kanál

Žádné komentáře:

Okomentovat